Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.

Firmę Casco cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta i w związku z tym nie stosujemy jednej wersji systemu dla wszystkich, a co za tym idzie także cenę dobieramy dla każdego Klienta indywidualnie w zależności od potrzeb, dzięki temu nasz Klient płaci jedynie za wykorzystywaną funkcjonalność.
W przypadku zainteresowania ofertą i wersją demonstracyjną systemu do obsługi PKZP prosimy Państwa o wypełnienie i wysłanie formularza zapytania znajdującego się poniżej.

Kliknij tutaj, aby pobrać formularz zapytania ofertowego - format PDF

linia oddzielająca

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przesyłanych przez CASCO Sp. z o.o. w celach marketingowych i na umieszczenie moich danych osobowych w bazie CASCO Sp z o.o. oraz na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż poinformowano mnie o prawie dostępu do moich danych oraz o prawie ich poprawiania czy usunięcia. Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw. Informacje przesłane za pomocą formularza internetowego będą wykorzystywane wyłącznie przez CASCO Sp. z o.o. i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Copyright © 2016 Casco Sp. z o.o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone   |   Jesteśmy partnerem   Casco - partner PPNT  |    Jesteśmy uczestnikiem programu Firma z zasadami
w3c-html-css   |    Regulamin   |    Przejdź na górę
Prosimy o aktualizację przeglądarki - treść nieobsługiwana